X

Třinec

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

TŘINEC

Frýdecká 77

mob.: 608 816 815
tel.: 800 226 226
email: info@maliri-nateraci.cz

Malíři Natěrači CZ Třinec

Potřebuje váš byt oživit? Chce to změnu,ale odrazuje vás náročná práce kolem malování? Obraťte se na nás. Naše linka 800 226 226 je zdarma, stejně jako kalkulace ceny. 

Malování pokojů Třinec

Máte jasnou představu o tom, jak má vypadat váš byt, ale současný stav tomu neodpovídá? Ozvěte se nám a my vám pomůžeme naplnit vaše představy. Máme mnohaleté zkušenosti a výborné reference. Vyzkoušejte naše služby.

Galerie - ukázky práce

další

Malování pokojů je zkrátka opruz! Je to symbol dlouhého nakupování všeho potřebného k malování (na mysli máme hlavně nakupování vhodné barvy, kterou musíme následně smíchat s jinou, abychom dosáhli takového odstínu, o jaký máme zájem, na mysli máme také nakupování potřebných válečků, štětců a izolep, které alespoň trošku ochrání nábytek a zásuvky při malování). Malování je však také symbolem velkého množství času, který ztratíme následným zdlouhavým malováním a také uklízením způsobeného nepořádku. Nikde se však přímo nepíše, že si nemůžete přivolat pomocníka v podobě malířů, kteří se postarají o malování pokojů v Třinci.

Na využití služeb profesionálních malířů a natěračů není nic špatného. Pokud nemáte čas ani energii na malování pokojů a bytů, holt nemáte na vybranou a využít jejich služeb musíte. Nechcete přece žít
v domě, jehož stěny jsou vybledlé, špinavé a jehož tapety jsou do půli stržené a přichycovány jen lepící páskou.

Výhody profesionálních malířů

Pokud stále nad profesionálními malíři váháte, zmiňme si jejich výhody, které pro vás možná budou přesvědčující. Zaprvé jsou to právě profesionální malíři a natěrači, kteří za vás vezmou neoblíbenou činnost jménem malování bytu v Třinci. Díky nim ušetříte hromadu času, který tak budete moct strávit s rodinou nebo známými a kamarády. Zadruhé, jsou to právě oni, kdo si připraví místo po malbu tak, aby byl způsoben při malování pokojů minimální nepořádek. Případný nepořádek si samozřejmě po dokončení prací odklidí, to je součást nabízených služeb.

A v neposlední řadě jsou to právě profesionální malíři a natěrači, kteří provedou malování dostatečně rychle, ovšem aniž by rychlost měla dopad na kvalitu poskytnutých služeb.

Hledáte profesionální malíře v Třinci a blízkém okolí?

Pokud hledáte profesionální natěrače a malíře v Třinci nebo v blízkém okolí, obraťte se na nás. Postaráme se o malování pokojů i o malování bytů v Třinci i v blízkém okolí. K našim službám také patří malování kanceláří, skladů a jiných prostor, dekorativní malba nebo lepení tapet a fototapet. Na trhu působíme řadu let, dlouholeté zkušenosti se nebojíme využívat v praxi, aby byla spokojenost jak na naší, tak na vaší straně.

Akční nabídky

28.11.2023
Sleva až 50 % na malování v zimě

Už jsou tady zase nejoblíbenější slevy až 50 % na zimní malování.


01.10.2023
K malování vánoční úklid zdarma

Mít na Vánoce čerstvě vymalováno a perfektně uklizeno? Zvládneme obojí! Nyní jsme připravili velkou akci a k malování navíc provedeme důkladný vánoční úklid úplně zadarmo.

Zobrazit další

Novinky

01.09.2023
Jsme partnerem Festival ohňostrojů v Hlučíně

Jsme partnerem Festival ohňostrojů v Hlučíně. Přijďte se s námi pobavit od 1. do 3. 9. 2023.


12.07.2023
Předali jsme vydražených 50 000 Kč Klárce

Během ostravské akce Rainbowfest jsme vydražili 50 000 Kč, které jsme předali šestileté Klárce Borutové. Peníze jí pomohou lépe bojovat s jejím vzácným onemocněním.

Zobrazit další

Napsali o nás

Šárka Bittnerová

Dobrý den, jednání s Vaší firmou, jednání s pracovníky i jejich vstřícnost byla na velmi dobré úrovni. Naše zakázka byla naplánována na 5 dní. V průběhu práce však bylo zjištěno, že tuto dobu nelze dodržet z důvodu většího rozsahu prací, které se projevily až v průběhu realizace. Vaším zástupcem jsme byli o situaci okamžitě informováni včetně navýšení částky k úhradě. Pracovníci ochotně svou započatou práci dokončili neplánovaně v sobotu a v neděli. Vše bylo provedeno včetně úklidu k naší plné spokojenosti. Určitě Vaši firmu doporučíme známým... S pozdravem Šárka Bittnerová, Opava


Jaroslav Pokorný, Olomouc

Dobrý den, děkuji i touto cestou za perfektně odvedenou práci. Všechno proběhlo hladce a výsledek stojí za to. Jsme velmi spokojeni. Přeji mnoho zdaru a spoustu spokojených zákazníků.

Zobrazit další

Změna preferencí cookies