Třinec

Volejte zdarma 800 226 226
TOP firma

TŘINEC

Frýdecká 77

mob.: 608 816 815
tel.: 800 226 226
email: info@maliri-nateraci.cz

Malíři Třinec

Potřebuje váš byt oživit? Chce to změnu,ale odrazuje vás náročná práce kolem malování? Obraťte se na nás. Naše linka 800 226 226 je zdarma, stejně jako kalkulace ceny. 

Malování pokojů Třinec

Máte jasnou představu o tom, jak má vypadat váš byt, ale současný stav tomu neodpovídá? Ozvěte se nám a my vám pomůžeme naplnit vaše představy. Máme mnohaleté zkušenosti a výborné reference. Vyzkoušejte naše služby.

Galerie - ukázky práce

další

Malování pokojů je zkrátka opruz! Je to symbol dlouhého nakupování všeho potřebného k malování (na mysli máme hlavně nakupování vhodné barvy, kterou musíme následně smíchat s jinou, abychom dosáhli takového odstínu, o jaký máme zájem, na mysli máme také nakupování potřebných válečků, štětců a izolep, které alespoň trošku ochrání nábytek a zásuvky při malování). Malování je však také symbolem velkého množství času, který ztratíme následným zdlouhavým malováním a také uklízením způsobeného nepořádku. Nikde se však přímo nepíše, že si nemůžete přivolat pomocníka v podobě malířů, kteří se postarají o malování pokojů v Třinci.

Na využití služeb profesionálních malířů a natěračů není nic špatného. Pokud nemáte čas ani energii na malování pokojů a bytů, holt nemáte na vybranou a využít jejich služeb musíte. Nechcete přece žít
v domě, jehož stěny jsou vybledlé, špinavé a jehož tapety jsou do půli stržené a přichycovány jen lepící páskou.

Výhody profesionálních malířů

Pokud stále nad profesionálními malíři váháte, zmiňme si jejich výhody, které pro vás možná budou přesvědčující. Zaprvé jsou to právě profesionální malíři a natěrači, kteří za vás vezmou neoblíbenou činnost jménem malování bytu v Třinci. Díky nim ušetříte hromadu času, který tak budete moct strávit s rodinou nebo známými a kamarády. Zadruhé, jsou to právě oni, kdo si připraví místo po malbu tak, aby byl způsoben při malování pokojů minimální nepořádek. Případný nepořádek si samozřejmě po dokončení prací odklidí, to je součást nabízených služeb.

A v neposlední řadě jsou to právě profesionální malíři a natěrači, kteří provedou malování dostatečně rychle, ovšem aniž by rychlost měla dopad na kvalitu poskytnutých služeb.

Hledáte profesionální malíře v Třinci a blízkém okolí?

Pokud hledáte profesionální natěrače a malíře v Třinci nebo v blízkém okolí, obraťte se na nás. Postaráme se o malování pokojů i o malování bytů v Třinci i v blízkém okolí. K našim službám také patří malování kanceláří, skladů a jiných prostor, dekorativní malba nebo lepení tapet a fototapet. Na trhu působíme řadu let, dlouholeté zkušenosti se nebojíme využívat v praxi, aby byla spokojenost jak na naší, tak na vaší straně.

Akční nabídky

02.05.2022
Přijďte si k nám do nové provozovny pro slevu 50 % na malování

Firma Malíři Natěrači CZ stále roste. Proto jsme se nyní přestěhovali na novou adresu, Rudná 8 v Ostravě. Zrekonstruovali jsme původní objekt a vytvořili jsme moderní a příjemné zázemí.


22.11.2021
Malování v zimě se slevou až 50% - 2021 - AKCE UKONČENA

Nejoblíbenější akce roku je opět tady ! Neodkládejte již nadále vymalování vašich domovů, nyní můžete využít naši akci - SLEVA až 50% NA MALOVÁNÍ V ZIMĚ !!! 

VOLEJTE ZDARMA 800 226 226.

Zobrazit další

Novinky

25.05.2020
Malíři Natěrači CZ slaví letos 20. narozeniny!

Dvě dekády. WOW! Tak dlouho už můžeme zkrášlovat vaše byty, domy a dělat váš domov útulnější. Děkujeme! Jak nám to od začátku šlape? Podívejte se na naše významné milníky.


17.05.2020
Náš bytový designer v Dobrém ránu ČT2 radil, jak si doma dobře vymalovat

Bytový designer Ondřej Maňásek z malířské firmy Malíři Natěrači CZ vystoupil živě 6. 5. 2020 v pořadu České televize2 Dobré ráno. Divákům poradil, na co myslet při malování svépomocí, jakým nejčastějším chybám se vyhnout a co je právě IN v bytovém designu. 

Zobrazit další

Napsali o nás

Ing. Lumír Hajný, Nový Jičín

Dobrý den, chtěl bych pochválit Vaše malíře za výbornou práci, vstřícné chování a pěkný úklid. Malovali jste nám společné prostory v Novém Jičíně ve dnech 20.-23.7.2016 Děkuji za výbornou práci.


Paní Kateřina Blahutová, Pazderna

Dobrý den, ráda bych Vám napsala, že s Vaším panem malířem Mirkem a jeho kolegou, kteří u nás malovali v Pazderně ve dnech 8.-10.června 2016 jsme byli spokojeni. Pan Mirek je ochotný a komunikace probíhala bez problémů. S výsledkem práce jsme velmi spokojeni. Děkujeme. Budeme vaši firmu doporučovat. S pozdravem a přáním pěkného léta Kateřina Blahutová

Zobrazit další

Změna preferencí cookies